Over dit product

Dry Clean Droogloopmat (op maat)

  • Maatmat zonder rand kan op hele cm worden geleverd : overige kleuren – zie brochure (pdf) – op aanvraag via offerte of per email.
  • Nu ook supersnelle levering maatmatten incl. rand ca. 3 werkdagen.

Duurzame entreemat met dubbel rubber nitril backing 1.4 of 3.0 mm “antislip / projectgeschikt / zonder schadelijke weekmakers“. Deze weekmakervrije mat is vele malen industrieel wasbaar tot 50’C en leverbaar in 15 vaste maten of als mat op maat (SSP). Door Polyamide 6 garens is deze mat prima vuil- en vocht absorberend en uitermate slijtvast. Leverbaar in nu nog 2 kleuren of als mat op maat (zie ons SSP programma). Geschikt voor intensief gebruik.

Maatmat inclusief rand. De maten zijn inclusief rubber rand rondom, houd s.v.p. rekening met een mogelijke maatafwijking ook inclusief rand. Maatmat inclusief 2 jaar garantie, maar geen garantie op krimp.

Maatmat zonder rand inclusief rubber nitril 1.4 mm of met dubbel rubber  3.0 mm. Alle Dry Clean matten zonder rand worden op hele cm naar boven afgerond en geleverd.

De huidige schoon- en droogloopmatten worden nog niet voorzien van een zgn. phethalat vrije weekmaker, die schadelijk is voor een zgn. gietvloer. De matten kunnen op den duur gaan zweten waardoor de weekmakers zullen gaan migreren, gelijk aan wanneer je etiketten (bijvoorbeeld op de rug van een schoonloopmat plakt). De lijm komt dan door het papier naar buiten.

  • De Dry clean mat samen met onze logomatten voorzien van een zgn. rubber nitril backing voldoen aan deze criteria en zijn als enige geschikt voor een gietvloer en/of vloerverwarming.

Duurzame entreemat in gemêleerde en uni kleuren met een nitrilrubber-rug. Deze mat is vele malen industrieel wasbaar tot 60°C en verkrijgbaar in 15 vaste maten of als een op maat gemaakte mat (SSP) met of zonder rand. Het nylon 6.6. garen maakt deze mat tot een uitstekende vuil- en vochtabsorbeerder, projectgeschikt en heeft een uitstekende antislip.

Wij adviseren de mat voor gebruik te wassen (2 x moet volstaan) om de zgn. filmlaag vanaf productie te verwijderen incl. krimp, hierdoor zal de antislip van de mat worden verbeterd en voorkomt u aanslag. Dit geldt voor de mat en ook de vloer waarop deze wordt geplaatst. Het is zeer zeldzaam dat migratie van rubberdeeltjes plaatsvindt. Zorg ervoor dat de juiste reinigingsprocedures worden gevolgd om het risico op migratie van deeltjes en kleur te voorkomen en te verminderen. Zorg ervoor dat matten altijd op een droge en schone vloer worden geplaatst, water en chemicaliën kunnen reacties veroorzaken die uiteindelijk tot migratie kunnen leiden.

  • Nitrilrubber bevat ook een weekmaker; echter is deze wel anders van samenstelling als in vinyl pvc
  • In deze producten gebruiken we alleen nitril rubber, bij correct gebruikt is deze niet schadelijk!
  • Gietvloer – welk type- epoxide, polyurethaan, acryl ?
  • Is de vloer nieuw / recent geïnstalleerd?
  • Is de vloer gereinigd met chemicaliën? Zo ja, welk type?

Tip: Dagelijkse of routinematige procedures worden aanbevolen.

  • Wassen / drogen • Tapijt schoon • Hoovering

Als een mat eenmaal vol is, slijt het effect en is reiniging of vervanging vereist.

Matten zijn onderhevig aan slijtage. Misschien maakt u gebruik van een onderhoudscontract om uw matten regelmatig te laten reinigen. Maar het kan voordeliger zijn om een mat te vervangen door een nieuwe.

Koopt u regelmatig nieuwe matten bij Voordeelmat, dan kunt u profiteren van een interessante korting elke keer als wij een mat vervangen. Dat kan gunstig uitpakken en bovendien heeft u dan regelmatig de  beschikking over nieuwe matten die veel representatiever zijn.

Deze mat leveren wij exclusief aan o.a. Albert Heijn filialen die net als vele andere bedrijven de Dry Clean mat zelf aanschaffen i.p.v. de zgn. onderhoudscontracten waarbij dezelfde type mat wordt gereinigd en gewisseld. Door deze zelf aan te schaffen kan de kostprijs per mat op jaarbasis meer dan  50% lager uitvallen.

Mat op maat speciale productie levertijd ca. 3 werkdagen (ook zie onderstaande maten) afwijkende maten volgens offerte.
Tevens leverbaar als mat op maat incl. 3.0 mm rubber nitril SSP (Special Size Program).

  • Maatmat inclusief 2 jaar garantie, maar geen garantie op krimp.

Specificaties

Leverancier

M+A Matting

Mat Type

Mat op maat

Toepassing

Binnen

Plaatsing

Op de vloer

,

In de vloer

Randafwerking

Met rand rondom

,

Zonder rand

Bekijk alle specificaties
Kleur

010 Grey

,

030 Brown

,

050 Anthracite

,

105 Clear Red

,

107 Clear Black

Wasbaar

Ja

Vochtopname
Schraapfunctie
Materiaal

Nylon

Dikte

10 mm

Totaal Gewicht

2820 gr/m2

Backing type

Smooth Rubber Nitril

Backing dikte

1,4 mm

,

3 mm

Brandklasse

EN ISO 9239-1

Downloads

Geen downloads

Dry Clean Droogloopmat op maat

  • Mat op Maat zonder rand inclusief rubber nitril 1,4 mm | dubbel rubber 3,0 mm
  • Ook te bestellen in 15 vaste maten inclusief rand.
  • Materiaal 100 % Polyamide 6 inclusief rubber nitril
  • Rug: dubbel rubber nitril backing / zonder schadelijke weekmakers.
  • Brandnorm: EN 13501-1Cfl-S1 / EN 14041 Antistatic
  • 100% High-Twist Nylon (HTN) Polyamide 6 Solution dyed
  • Gewicht ca. 4090 gram per m2 / totale hoogte ca.10 mm.
  • Maatmat incl. 2 jaar garantie, maar geen garantie op krimp.
  • Maatmatprijs vanaf €104,59 m2 (inclusief btw).
  • Antislip wasbaar tot 50 graden.
  • Dry Clean matten kleuren grijs en antraciet zonder rand / tot max. 195 cm worden op maat geleverd!
  • Dry Clean matten overige kleuren zonder rand / tot max. 145 cm worden op maat geleverd!
  • Fire Certificate, Karaat – Dry Clean 15.01078.05
  • Reinigingsinstructies en wasvoorschriften Dry Clean
  • Dry Clean droogloopmatten collectie
  • Brochure Dry Clean Classic Solutions Droogloopmat

Staat uw maat er niet bij? Ga voor een mat op maat!
Offerte aanvragen Lees meer

Vanaf  104,59 incl. btw per m2

Totale Oppervlakte (m²)
Prijs
Standaard formaat nodig? Kies voor standaard
2 jaar garantie
Gratis verzending vanaf €75

Plus en minpunten

  • Leverbaar tot wel 200cm breed
  • Ook geschikt voor pvc en gietvloeren
  • Robuuster dan soortgelijke matten
  • Geleverd met 2 jaar garantie
  • Minder geschikt voor ondergronden die niet droog en schoon zijn
  • Minder slijtvast wanneer vies
Neem contact met ons op
Bezorger Voordeelmat
Veelgestelde vragen
Wat is de levertijd voor de mat op maat?

De levertijd is 2-3 werkdagen.

Heeft de mat garantie?

Ja, deze mat wordt geleverd met 2 jaar garantie, maar er is geen garantie op krimp.

Is de mat ook geschikt voor vloeren met vloerverwarming?

Ja, deze mat is uitermate geschikt voor vloeren met vloerverwarming.

In welke kleuren is de mat leverbaar?

Deze mat is leverbaar in de kleuren antraciet, grijs, bruin, effen rood en effen zwart